FORGOT YOUR DETAILS?

MISIJA

Apvienot interesanto ar lietderīgo jeb “nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu”. Uzņēmums organizē pasākumus, kas vērsti uz komandas saliedēšanu, draudzīgumu un sadarbību, uzlabo savstarpējo komunikāciju, uzticēšanos, sapratni, atbrīvo individuālo un komandas pozitīvo enerģiju, kā arī paaugstina produktivitāti un dod pārliecību par savām un komandas spējām.

VĪZIJA

Nodrošināt nevainojamas kvalitātes pilna servisa pasākumu organizēšanu ar augstu pievienoto vērtību un radošumu, ņemot vērā klientu vēlmes un vajadzības.

MĒRĶIS

Būt par vienu no vadošajiem pasākumu organizēšanas uzņēmumiem Latvijā un kļūt par starptautiski atpazīstamu uzņēmumu.

Komanda

Atis Šēfers

Uzņēmuma vadītājs

Divi Zaķi ir specīga, mērķtiecīga un profesionāla komanda, kas darbojas, lai sasniegtu savus un klientu mērķus! Aiziet!

Alens Šēfers

Pārdošanas vadītājs

Komandas sadarbības treniņus vadu kopš 2000. gada. Iepriekš esmu vadījis arī seminārus par klientu apkalpošanu, pardošanu un pārdošanas vadību, tādēļ zinu, kā Team Building pieiet no "zinātniskās puses".

Liene Valdmane

Pasākumu režisore

Manā pārziņā ir pasākumu scenārija veidošana un konceptu izstrāde. Gādāju, lai visas detaļas lieliski sader kopā un vienmēr cenšos atrast kādu jaunu ''odziņu''.

Rūta Rutka

Projektu vadītāja

Komandas sastāvā esmu jau 7 gadus, kuru laikā mūsu komandas organizētie pasākumi ir kļuvuši aizvien krāšņāki un apjomīgāki. Pozitīvā tendence dod motivāciju kāpt vēl augstāk!

Mūsu partneri

SIA “Divi Zaķi” ir noslēdzis 2017.gada 13.jūnijā līgumu Nr.SKV-TL-2017/7 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA “Divi Zaķi” ir noslēdzis 2017.gada 13.jūnijā līgumu Nr.SKV-L-2017/312 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Klienti

TOP