FORGOT YOUR DETAILS?

MISIJA

Apvienot interesanto ar lietderīgo jeb ‘’nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu’’. Uzņēmums organizē pasākumus, kas vērsti uz komandas saliedēšanu, savstarpējās sadarbības, sapratnes un komunikācijas uzlabošanu, draudzīguma un uzticēšanās veicināšanu. Šis process atbrīvo individuālo un komandas pozitīvo enerģiju, paaugstina darba spējas un vairo pārliecību par savām spējām.

VĪZIJA

Organizēt augstas kvalitātes pilna servisa radošus pasākumus ar lielu pievienoto vērtību, ievērojot klienta vēlmes un vajadzības.

MĒRĶIS

Būt par vienu no vadošajiem pasākumu organizēšanas uzņēmumiem Latvijā un kļūt par starptautiski atpazīstamu uzņēmumu.

Komanda

Atis Šēfers

Uzņēmuma vadītājs

Vairāk nekā 10 gadu pieredze pasākumu organizēšanā un producēšanā. Divi Zaķi apvieno spēcīgu, mērķtiecīgu un saliedētu komandu, kas darbojas, lai sasniegtu savus un klientu mērķus.

Alens Šēfers

Pārdošanas vadītājs

Pasākumus vadu kopš 2000. gada. Gadu gājumā komanda ir vairākkārt mainījusies, tomēr tās vērtības - vienots mērķis, profesionalitāte, saliedētība - palikušas.

Liene Valdmane

Pasākumu režisore

Man ir miljons ideju, kas ļauj pasākumam iemirdzēties un pārsteigt! Vārdiem "taisam pasākumu" seko koncepts, mākslinieku ansamblis, atmosfēra, noformējums, aktivitātes un 101 svarīgs sīkums! Un tikai tad priekškars veras un sākas svētki!

Evija Šēfere

Projektu vadītāja

Mans uzdevums ir rūpēties par pasākuma kvalitāti. Tas attiecas gan uz lielām, gan pavisam mazām detaļām.

Mūsu partneri

SIA “Divi Zaķi” ir noslēdzis 2017.gada 13.jūnijā līgumu Nr.SKV-TL-2017/7 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA “Divi Zaķi” ir noslēdzis 2017.gada 13.jūnijā līgumu Nr.SKV-L-2017/312 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Klienti

TOP