FORGOT YOUR DETAILS?

KOMANDAS SADARBĪBAS TRENIŅI (TEAMBUILDING)

Komandas sadarbības treniņi ir lietderīgi, interesanti un praktiski. To mērķi ir komandas saliedēšana, draudzīgums un sadarbība, savstarpējās komunikācijas uzlabošana, uzticēšanās, sapratne. Tie atbrīvo individuālo un komandas pozitīvo enerģiju, paaugstina produktivitāti un dod pārliecību par savām un komandas spējām. Sazinies ar mums par iespējām.

FOKUSĒJIES, LAI SASNIEGTU MĒRĶI!

Focus piedāvā - Komandas sadarbības treniņš, komandas saliedēšana, komandas veidošana, team building

Iespējamie koncepti:

Komandas attīstības treniņš

1+1=3. Strādājot komandā, dalībnieki kopā paveic vairāk nekā katrs individuāli. Komanda trenera pavadībā veic stratēģisku piedzīvojumu sacensību - pārgājienu, kurā iekļauti dažādi sarežģītības uzevumi. Attīstības treniņā var piedalīties viena vai vairākas komandas vienlaicīgi, maršrutā iekļaujot laivas, velosipēdus vai slēpes. Programmas grūtības pakāpe ir pielāgojama, atbilstoši mērķim.

Pilsētas sacensība

Pilsētas sacensība jeb City Competition ir komandas sadarbības treniņš, kurā vienlaicīgi ar uzdevumu pildīšanu komandas iepazīst pilsētu un tās zīmīgākās vietas. Iespējams maršrutā iekļaut kādas tematiskas aktivitātes vai kādai vietai raksturīgas aktivitātes vai lauku labumus. Aktivitāte vislabāk piemērota grupām no ārvalstīm vai uzņēmumiem, kuri vēlas īsu, koncentrētu aktivitāti.

Kino uzņemšana

Komandas dalībnieki iejūtas kino uzņemšanas laukumā. Tiek piešķirtas vai izlozētas filmas vai žanri. Iespējams sagatavot gatavus scenārijus vai piedāvāt komandām filmas epizodes. Kopā ar profesionālu operatoru filmē filmu Vakarā notiek samontēto filmu pirmizrādes. Iespējams vakara noslēgumā iekļaut Oskara balvu pasniegšanas ceremnojiju. Piemērots uzņēmumu jubilejām.

Dabas piedzīvojumi

Dabas piedzīvojumi sastāv no dažādiem pārgājieniem, laivu, SUP braucieniem, distanču vai meža slēpju pārgājieniem, interesantu vietu un dabas apskates. Tajā komandai tiek sastādīts maršruts, kurā, sekojot norādēm, jāatrod noslēguma vieta.

Gaisa piedzīvojumi

Vienmēr esi vēlējies redzēt, kāds skats paveras putnam no augšas? Šī programma piedāvā tieši to - izbraucieni ar lidmašīnu, daltaplānu, paraplānu un vēl.

Šaušanas piedzīvojumi

Šī programma piedāvā stratēģiskas šaušanas spēles (airsoft, paintball, lazertag, archertag, biatlons). Iespējams pildīt misijas un veikt uzdevumus, kā arī kombinēt ar citām team building programmām.

Auto piedzīvojumi

Auto piedzīvojumu programma piedāvā auto check-point sacensības, ralliju īstā trasē, drifta treniņus, off-road maršrutus ar džipiem vai kvadracikliem, izbraucienus ar kartingu vai greznu vizināšanos retro automobiļos.

Ūdens piedzīvojumi

Ūdens piedzīvojumi paradzēti atraktīvām un azartiskām kompānijām. Tie iekļauj gumijas laivas, kanoe, kaijakus, katamarānus, jahtas un ūdensatrakcijas.

Jā, kolēģiem patiešām patika un ir labas atsauksmes. Atsevišķs paldies komandai! Vieta ļoti laba.

Zane Kadiķe


Biroja vadītāja SIA BALTO LINK
Paldies par organizēšanu, bildēm un operatīvo pielāgošanos! Kopsummā - pasākums bija ļoti labs! Paldies par sadarbību, noteikti varēsim ko domāt arī turpmāk, varbūt pat jau ko nedaudz ekstrēmāku un sportiskāku, jo šis pasākums parādīja, ka arī pieredzējušākie komandas dalībnieki varēja "pastiept" savus rāmjus gan fiziski, gan arī vēršot domas uz darbu komandā. Paldies un noteikti vēl sazināmies.

ANDRIS OSIS

Export Manager Eco House Productions
Paldies par kolosālo pasākumu! :) Izjūtas ir fantastiskas, jau pasākuma dienā vienojāmies, ka šis būs jāatkārto.

Ilze Miča

Ekodoma grāmatvede
Pašsajūta lieliska un atsauksmes labas, visi priecīgi.

Ilze Neilande

SIA “VESTABALT serviss” asistente

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

• Vēlamais datums;
• Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika;
• Dalībnieku skaits;
• Tikai darbinieki, ar otrajām pusēm vai ar ģimenēm;
• Bez vai ar nakšņošanu;
• Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums;
• Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes;
• Budžets.

TOP