FORGOT YOUR DETAILS?

Sporta spēles

SPORTA SPĒLES

Sporta spēļu organizēšana ir radošs process. To iespējas ir ļoti plašas – viss atkarīgs no klienta vēlmēm un pasākuma mērķa. Pasākumi var būt gan klasiski, gan netradicionāli. Tie var notikt gan vasarā, gan ziemā, ar ģimenēm vai tikai darbiniekiem. Pēc ideju apspriešanas, pasākuma mērķis tiek paslēpts elegantā konceptā ar pilnīgām detaļām. Vienā gadījumā kolektīvi izvēlas krāšņu tematisko pasākumu, turpretī citiem piemērotāka šķiet nepiespiesta gaisotne, sacenšoties dažādās klasiskās disciplīnās. Pamatideju parasti papildinām un paspilgtinām ar dažādiem elementiem, lai pasākums būtu piepildīts, daudzpusīgs un atmiņā paliekošs. Piedāvājam arī modernas vai mūsu izdomātas sporta spēles. Palīdzēsim Jums atrast vispiemērotāko!

FESTIVĀLI

Aktuāli un iecienīti kļuvuši dažādi festivāli. Piedāvājam izveidot arī Jūsu uzņēmuma festivālu ar konkrētu tēmu un mērķi. Tēmas formulējumu parasti saistām ar uzņēmuma būtību, vērtībām vai darbiniekiem nododamo ziņu. Tiek paredzētas un iekārtotas dažādas aktivitāšu zonas ar visdažādākajām aktivitātēm, bet to apmeklējums ir brīvs.. Šādā veidā katrs atrod sev ko piemērotu – viens vēlas piedalīties jogas nodarbībās, bet cits rod piepildījumu ēdienu gatavošanā. Festivālu organizēšana ir izaicinājums un mēs to labprāt uzņemsimies!

BŪS, KO ATCERĒTIES!

Divi Zaķi piedāvā - sporta spēles, festivāli

Iespējamie koncepti:

Klasiskas sporta spēles

Orientētas uz sporta disciplīnām klasiskā izpratnē, iekļaujot individuālas un komandu disciplīnas: basketbols, volejbols, futbols, florbols, stafetes, individuālās disciplīnas.

Netradicionālās sporta spēles

Pārveidoti klasiskie sporta veidi (mainīts inventārs, noteikumi, ilgums), kērlings, radoši uzdevumi, katapultas, kartingi. Iespējams kombinēt ar tradicionāliem sporta veidiem un disciplīnām.

Tematiskās spēles

Sporta ABC, Gladiatoru spēles, Meža iemītnieku olimpiāde, 7 Pasaules brīnumi, Jaunatklāto valstu spēles, Kad sporto Mikimausi, Wild wild west, cita tematika

Pludmales sporta spēles

Pludmales volejbols, futbols, ūdens atrakcijas, smilšu skulptūru festivāls ar dažādiem sporta spēļu un individuālo uzdevumu elementiem.

Olimpiskās spēles

Olimpiskā garā aizvadīti pasākums ar atbilstošu atribūtiku un elementiem. Olimpiskā lāpa, sacensība starp valstīm, medaļas.

Vasaras festivāls

Radošas aktivitātes un sports pakārtots dažādiem mūzikas žanriem, atpūtas un darbību zonām. Pasākuma norises vieta tiek atbilstoši dekorēta, izgaismota, iekārtota, radot vasaras festivāla atmosfēru.

Atsauksmes

Lielu lielais paldies! Forši, ka ir apkopojums. Par sporta spēlēm - visi ir ar sāpošiem kauliem un perfektām atmiņām, tā kā viss bija ļoti labi :) Lielu lielais paldies Jums un Jūsu komandai :)

Ilva Guļāne

Personāla nodaļas vadītāja SIA Aizdevums.lv
Paldies par feini noorganizēto pasākumu, atkal bija labas atsauksmes. :) Daugavpilieši bija sajūsmā!!!!

Baiba Gulbe

Izpilddirektore Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija
Velējos pateikt paldies no visiem vēlreiz par kvalitatīvu pasākumu, mums jau prasa Jūsu kontaktus citi! :)

Irīna Bērziņa

Oil products purchasing specialist SIA Pirmas
Paldies! :) Pasākuma sekas jūtam vēl šodien sāpošu kāju veidā – bet tas tikai pozitīvi domāts. Ar pasākumu kopumā esam ļoti apmierināti un dzirdēju arī atsauksmes no mūsu kolēģiem Igaunijā, ka ir bijis pat labāk nekā cerēts. ;) Paldies vēlreiz par foršo nedēļas nogali!

Linda Namniece

Biroja administratore Technobalt

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

• Pasākuma mērķis;
• Vēlamais datums;
• Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika;
• Dalībnieku skaits;
• Tikai darbinieki, ar otrajām pusēm vai ar ģimenēm;
• Ar vai bez nakšņošanas;
• Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums;
• Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes;
• Budžets.

TOP