FORGOT YOUR DETAILS?

POP-UP PASĀKUMI

Strādājot pasākumu organizēšanas jomā, no klientiem esam saņēmuši pieprasījumu arī pēc kompaktiem, koncentrētiem, ne pārāk gariem pasākumiem. Visbiežāk tie ir piemēroti gadījumos, kad ar aktivitāti jāaizpilda kāds konkrēts laiks vai arī dalībnieku skaits vai budžets ir samērā neliels. Reaģējot uz pieprasījumu, esam ieviesuši vairāku konceptu POP-UP pasākumus. POP-UP pasākumi, tulkojot no angļu valodas, strauji parādas vai aši notiek – ar domu, ka pēkšņi radusies iecere strauji tiek realizēta. POP-UP pasākumi mēdz būt pēdējā brīža, ir ātri un vienkārši realizējami. Pieprasiet savu POP-UP pasākumu!

PRIEKŠROCĪBAS

• Īpaši piemēroti rudens un pavasara sezonai
• Mērķēti uz pasākuma pamatfunkciju nodrošināšanu - komandas saliedēšanu un dalībnieku sadarbību
• Kompakti laikā – līdz dažām stundām
• Ekonomiski, iekļaujot tikai pamatprogrammu
• Izdevīgi maziem kolektīviem, nodaļām, birojiem

Divi Zaķi piedāvā - Pop-up pasākumi maziem uzņēmumiem, kolektīviem, komandām

Iespējamie koncepti:

Pārgājiens ar uzdevumu

2-4 stundas. Līdz 5 km. Pa ceļam uzdevumi. Dažādi maršruti. Izstrādāsim maršrutus pēc jūsu ieteikuma. Gatavus maršrutus jautājiet mums!

City Competition – Sacensība pilsētvidē

2-4 stundas. Rīga, kāds Rīgas rajons, Sigulda, Jūrmala, Cēsis, Sabile utt. Iespēja noteikumus, norādījumus saņemt bez pasākuma vadītāja – e-pastā, whtasapp.

Mazās sporta spēles

2-4 stundas. Norit jūsu teritorijā vai arī varam ieteikt. Aktivitātes – atbilstošas gadalaikam un konkrētajiem tā brīža laika apstākļiem. Īsi, komapakti, jautri...

The Game - Atrast īsto

Spēle starp komandām. Cīņa par galveno balvu. Udevumi – atjautība, analītika, degustācijas. Iespējams pielāgot uzņēmuma tēmai vai vērtībām.

Atsauksmes

BŪS, KO ATCERĒTIES!

Pasākums bija burvīgs. Arī kolēģiem ļoti patika. Katrā ziņā, manuprāt, mums visiem ir ļoti laba pēcgarša pēc padarītā. Noteikti atgriezīsimies pie jums nākošgad ar jaunu plānu kopīgai atpūtai. Paldies, ka operatīvi visu saorganizējāt. Jāteic, ka viss bija augstākajā kvalitātē.

Zane

Nodaļas vadītāja
Vēlos pateikties par kolosāli noorganizēto teambuilding. Pat tie kolēģi, kuri bija skeptiski noskaņoti, šodien nāk klāt un saka, ka ir ļoti apmierināti kā ar uzdevumiem, tā ar maršrutu un pat izvēlēto pirts vietu. Pirts saimnieki arī izteica komplimentus par organizatoriem.

Anastasija

Izpilddirektore
Liels paldies, visai DIVI ZAĶI komandai, par lieliski organizēto un novadīto vasaras pasākumu! Mums patika ļoti!!!

Jānis

CEO
Tā kā mūsu darbiniekiem šāda veida pasākumi nav bijuši, tad bija patīkams pārsteigums, patika gan aktivitātes, gan mūzika. Un liels, liels PALDIES jums un jūsu komandai par idejām un labo organizatorisko līmeni!!!!

Gunta

Valdes locekle

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

• Pasākuma mērķis;
• Vēlamais datums;
• Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika;
• Dalībnieku skaits;
• Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums;
• Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes;
• Budžets.

TOP