FORGOT YOUR DETAILS?

MISIJA

Apvienot interesanto ar lietderīgo jeb ‘’nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu’’. Uzņēmums organizē pasākumus, kas vērsti uz komandas saliedēšanu. Tie uzlabo savstarpējo sadarbību, sapratni un komunikāciju. Kā arī, veicina draudzīgumu un uzticēšanos. Šis process, savukārt, atbrīvo pozitīvo enerģiju. Tā rezultātā tiek paaugstinātas darba spējas un tiek vairota pārliecība par savām spējām.

VĪZIJA

Organizēt augstas kvalitātes pasākumus ar lielu pievienoto vērtību. Uzņēmums nodrošina pilna servisa pasākumu organizēšanu, ievērojot klienta vēlmes un vajadzības.

MĒRĶIS

Būt par vienu no vadošajiem pasākumu organizēšanas uzņēmumiem Latvijā. Kļūt par starptautiski atpazīstamu uzņēmumu.

Komanda

Alens Šēfers

Pārdošanas vadītājs

Pasākumus vadu kopš 2000. gada. Gadu gājumā komanda ir vairākkārt mainījusies. Tomēr tās vērtības - vienots mērķis, profesionalitāte, saliedētība - palikušas.

Atis Šēfers

Uzņēmuma vadītājs

Vairāk nekā 15 gadu pieredze pasākumu organizēšanā un producēšanā. Divi Zaķi apvieno spēcīgu, mērķtiecīgu un saliedētu komandu. Un tā darbojas, lai sasniegtu savus un mūsu klientu mērķus.

Diāna Aļeksejeva

Svētku projektu vadītāja

Parūpēšos, lai visas iecerētās pasākuma detaļas izdodas uz visiem 100! Atradīšu tieši Jūsu pasākumam un konceptam piemērotākos māksliniekus un partnerus.

Liene Valdmane

Pasākumu režisore

Man ir miljons ideju, kas ļauj pasākumam iemirdzēties! Vārdiem "taisām pasākumu" seko daudz lietu.. Koncepts, mākslinieku ansamblis, atmosfēra, noformējums, aktivitātes un 101 svarīgs sīkums! Un tikai tad priekškars veras un sākas svētki!

Evija Šēfere

Mārketinga vadītāja

Es uzpošu Divi Zaķi tēlu web lapās, lai mūs varētu labāk atrast. Kā arī optimizēju ierakstus, lai mūs ir vieglāk saprast.

Evita Reine

Projektu vadītāja asistente

Svētki Tevi negaidīs! Kāpēc lai tas nenotiktu tagad ar mūsu profesionālo palīdzību - es palīdzēšu atrast visinteresantākās detaļas.

Ivo Bombāns

Tehniskais vadītājs

Mūsu komandas radošie prāti spēj radīt pašas oriģinālākās idejas, bet tik pat svarīgi man ir parūpēties, lai šīs idejas realizētu un būtu tehniski drošas.

Mūsu partneri

Klienti

SIA “Event Management” ir noslēdzis 2019.gada 1.martā līgumu Nr.SKV-TL-2019/1 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA “Event Management” ir noslēdzis 2019.gada 1.martā līgumu Nr.SKV-L-2019/29 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

TOP