FORGOT YOUR DETAILS?

KOMANDAS SADARBĪBAS TRENIŅI (TEAMBUILDING)

Komandas sadarbības treniņi ir lietderīgi, interesanti un praktiski. To mērķi ir komandas saliedēšana, draudzīgums un sadarbība, savstarpējās komunikācijas uzlabošana, uzticēšanās, sapratne. Tie atbrīvo individuālo un komandas pozitīvo enerģiju, paaugstina produktivitāti un dod pārliecību par savām un komandas spējām. Sazinies ar mums par iespējām.

FOKUSĒJIES, LAI SASNIEGTU MĒRĶI!

Detalizētāk skaties:

Focus piedāvā - Komandas sadarbības treniņš, komandas saliedēšana, komandas veidošana, team building

Iespējamie koncepti:

Veiksmīga komanda (seminārs)

Semināra mērķis ir iedziļināties komandas būtībā, apzināties komandas nozīmi. Seminārā tiek apzinātas tādas tēmas kā komandas dalībnieku lomas un vērtības, savstarpējā komunikācija un efektīva informācijas aprite. Dalībnieki var būt uzņēmuma vai to nodaļu darbinieki, kam ir kopīgs mērķis vai veicams kopīgs uzdevums. Darbs norit grupās, analizējot dažādus piemērus un pieredzi.

Komandas sadarbības treniņš

1+1=3. Strādājot komandā, dalībnieki kopā paveic vairāk nekā katrs individuāli. Komanda trenera pavadībā veic stratēģisku piedzīvojumu sacensību - pārgājienu, kurā iekļauti dažādi sarežģītības uzevumi. Attīstības treniņā var piedalīties viena vai vairākas komandas vienlaicīgi, maršrutā iekļaujot laivas, velosipēdus vai slēpes. Programmas grūtības pakāpe ir pielāgojama, atbilstoši mērķim.

Pilsētas sacensība

Pilsētas sacensība jeb City Competition ir komandas sadarbības treniņš, kurā vienlaicīgi ar uzdevumu pildīšanu komandas iepazīst pilsētu un tās zīmīgākās vietas. Iespējams maršrutā iekļaut kādas tematiskas aktivitātes vai kādai vietai raksturīgas aktivitātes vai lauku labumus. Aktivitāte vislabāk piemērota grupām no ārvalstīm vai uzņēmumiem, kuri vēlas īsu, koncentrētu aktivitāti.

Kino uzņemšana

Komandas dalībnieki iejūtas kino uzņemšanas laukumā. Tiek piešķirtas vai izlozētas filmas vai žanri. Iespējams sagatavot gatavus scenārijus vai piedāvāt komandām filmas epizodes. Kopā ar profesionālu operatoru filmē filmu Vakarā notiek samontēto filmu pirmizrādes. Iespējams vakara noslēgumā iekļaut Oskara balvu pasniegšanas ceremnojiju. Piemērots uzņēmumu jubilejām.

Atsauksmes

Jā, kolēģiem patiešām patika un ir labas atsauksmes. Atsevišķs paldies komandai! Vieta ļoti laba.

Zane

Biroja vadītāja
Paldies par organizēšanu, bildēm un operatīvo pielāgošanos! Kopsummā - pasākums bija ļoti labs! Paldies par sadarbību, noteikti varēsim ko domāt arī turpmāk, varbūt pat jau ko nedaudz ekstrēmāku un sportiskāku, jo šis pasākums parādīja, ka arī pieredzējušākie komandas dalībnieki varēja "pastiept" savus rāmjus gan fiziski, gan arī vēršot domas uz darbu komandā. Paldies un noteikti vēl sazināmies.

ANDRIS

Export Manager
Paldies par kolosālo pasākumu! :) Izjūtas ir fantastiskas, jau pasākuma dienā vienojāmies, ka šis būs jāatkārto.

Ilze

Grāmatvede
Pašsajūta lieliska un atsauksmes labas, visi priecīgi.

Ilze

Asistente

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

• Vēlamais datums;
• Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika;
• Dalībnieku skaits;
• Tikai darbinieki, ar otrajām pusēm vai ar ģimenēm;
• Bez vai ar nakšņošanu;
• Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums;
• Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes;
• Budžets.

TOP