FORGOT YOUR DETAILS?

Sporta spēles | Festivāli 2021

Sporta spēles | Festivāli 2019

Balles 2019

Klasiskas sporta spēles

Nestandarta sporta spēles

Vasaras festivāls

Ziemas sporta spēles

Ģimenes diena

Atrakciju parks

Zelta balle

Alus balle

Bella Italia

James Bond balle

Sarkanā balle

Kino uzņemšana

Jāņu svinības

Komandas saliedēšanas treniņš

Komandas saliedēšana ziemā

Konference un nodrošinājums

Balles 2018

Sporta spēles 2018

Sporta spēles, festivāli.

Sporta spēles rīkojam jau vairāk kā 15 gadus. Ar katru gadu to kvalitāte augusi, pateicoties vairākiem faktoriem. Sākot ar dažādu detaļu ātras pasūtīšanas iespējām, beidzot ar foto kvalitāti. Ja agrāk pasākumus fotografējām ar "ziepju kamerām", tad tagad teju katrā pasākumā ir profesionāls fotogrāfs. Tas arī iemesls šai skaistajai galerijai.

Balles, ballītes, svētki.

Jūs jau zināt to sajūtu... Ierodoties uz balli, nodot mēteli, pārvilkt svētku kurpes, apiet aplīti caur norises vietu. Skaisti, vai ne? Šī sajūta ļauj pasapņot realitātē un to garšo var sajust arī foto uzņēmumos.

Team building.

Brīžos, kad komanda koncentrējas uzdevumam vai pieslēgusies tā risinājumam, atraisās emocijas. Tās ir tik patiesas līdz pat pasākuma noslēgumam. Vienreizēji, ja ar komandu kopā dodas profesionāls fotogrāfs un izveido Team building portfolio.

Foto un video.

Ja agrāk pasākuma fotogrāfijas nebija tik svarīgas, tad tagad tas ir mainījies. Pasākuma fotogrāfijas liecina ne vien par krāšņu pasākumu, bet paliek uzņēmuma arhīvā. Ir aizraujoši atpazīt kolēģus no citiem laikiem. Apskatīt bildes no aizgājušiem gadiem un izmantot tās sava uzņēmuma identitātei.
Līdzīgs stāsts par pasākuma video. Agrāk tika izmantotas kasešu kameras, lai iemūžinātu mirkļus un tos vēlāk analizētu. Šobrīd jau vairākus gadus mūs priecē skaisti samontēti video, kuram pamatā ir loģisks scenārijs. Šādi var visvieglāk parādīt kā patiešām pasākumā gājis. Un pielietojums arhīva video paliek Jūsu ziņā!

TOP