FORGOT YOUR DETAILS?

Sporta spēles

SPORTA SPĒLES

Sporta spēļu organizēšana ir radošs process. To iespējas ir ļoti plašas – viss atkarīgs no klienta vēlmēm un pasākuma mērķa. Pasākumi var būt gan klasiski, gan netradicionāli. Tie var notikt gan vasarā, gan ziemā, ar ģimenēm vai tikai darbiniekiem. Pēc ideju apspriešanas, pasākuma mērķis tiek paslēpts elegantā konceptā ar pilnīgām detaļām. Vienā gadījumā kolektīvi izvēlas krāšņu tematisko pasākumu, turpretī citiem piemērotāka šķiet nepiespiesta gaisotne, sacenšoties dažādās klasiskās disciplīnās. Pamatideju parasti papildinām un paspilgtinām ar dažādiem elementiem, lai pasākums būtu piepildīts, daudzpusīgs un atmiņā paliekošs. Piedāvājam arī modernas vai mūsu izdomātas sporta spēles. Palīdzēsim Jums atrast vispiemērotāko!

FESTIVĀLI

Aktuāli un iecienīti kļuvuši dažādi festivāli. Piedāvājam izveidot arī Jūsu uzņēmuma festivālu ar konkrētu tēmu un mērķi. Tēmas formulējumu parasti saistām ar uzņēmuma būtību, vērtībām vai darbiniekiem nododamo ziņu. Tiek paredzētas un iekārtotas dažādas aktivitāšu zonas ar visdažādākajām aktivitātēm, bet to apmeklējums ir brīvs.. Šādā veidā katrs atrod sev ko piemērotu – viens vēlas piedalīties jogas nodarbībās, bet cits rod piepildījumu ēdienu gatavošanā. Festivālu organizēšana ir izaicinājums un mēs to labprāt uzņemsimies!

Divi Zaķi piedāvā - sporta spēles, festivāli

Iespējamie koncepti:

Sporta spēles

Orientētas uz sporta disciplīnām klasiskā izpratnē, iekļaujot individuālas un komandu disciplīnas: basketbols, volejbols, futbols, florbols, stafetes, individuālās disciplīnas.

Netradicionālās sporta spēles

Pārveidoti klasiskie sporta veidi (mainīts inventārs, noteikumi, ilgums), kērlings, radoši uzdevumi, katapultas, kartingi. Iespējams kombinēt ar tradicionāliem sporta veidiem un disciplīnām.

Vasaras festivāls

Radošas aktivitātes un sports pakārtots dažādiem mūzikas žanriem, atpūtas un darbību zonām. Pasākuma norises vieta tiek atbilstoši dekorēta, izgaismota, iekārtota, radot vasaras festivāla atmosfēru.

Atrakciju parks

Izklaides un radošo aktivitāšu kombinācija, uzsvars uz individuālajām aktivitātēm un lielu aktivitāšu dažādība. Īpaši izklaides elementi un balvu maiņas punkts.

Jāņu pasākums

Jāņu pasākums ar atbilstošu Līgo atmosfēru, sieru, alu, konkursiem un noformējumu. Iespējams Līgo pasākumu rīkot gan stilizētā boho noskaņā, gan latvisku ar atbilstošām tradīcijām.

Olimpiskās spēles

Olimpiskā garā aizvadīti pasākumi ar atbilstošu atribūtiku un elementiem. Olimpiskā lāpa, sacensība starp valstīm, medaļas.

Ģimenes diena

Ģimenes kā komandas. Īpaši ģimenēm pielāgotas aktivitātes. Programma pielāgojama visiem vecumiem.

Atsauksmes

BŪS, KO ATCERĒTIES!

Lielu lielais paldies! Forši, ka ir apkopojums. Par sporta spēlēm - visi ir ar sāpošiem kauliem un perfektām atmiņām, tā kā viss bija ļoti labi :) Lielu lielais paldies Jums un Jūsu komandai :)

Ilva

Personāla nodaļas vadītāja
Paldies par feini noorganizēto pasākumu, atkal bija labas atsauksmes. :) Daugavpilieši bija sajūsmā!!!!

Baiba

Izpilddirektore
Velējos pateikt paldies no visiem vēlreiz par kvalitatīvu pasākumu, mums jau prasa Jūsu kontaktus citi! :)

Irīna

Purchasing specialist
Paldies! :) Pasākuma sekas jūtam vēl šodien sāpošu kāju veidā – bet tas tikai pozitīvi domāts. Ar pasākumu kopumā esam ļoti apmierināti un dzirdēju arī atsauksmes no mūsu kolēģiem Igaunijā, ka ir bijis pat labāk nekā cerēts. ;) Paldies vēlreiz par foršo nedēļas nogali!

Linda

Biroja administratore

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

  • Pasākuma mērķis
  • Vēlamais datums
  • Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika
  • Dalībnieku skaits
  • Tikai darbinieki, ar otrajām pusēm vai ar ģimenēm
  • Ar vai bez nakšņošanas
  • Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes
  • Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums;
  • Budžets
TOP