FORGOT YOUR DETAILS?

BALLES

Balle un uzņēmuma jubileja ir pacilājošs un vienojošs notikums. Svētki rada emocijas un palīdz rezumēt vai atzīmēt panākumus. Aģentūra Moonlight palīdzēs radīt svētkus!

SVĒTKU PASĀKUMI

Klientu, partneru un promo pasākumi palīdz veidot uzņēmuma tēlu un pauž uzņēmuma attieksmi pret pasākuma viesiem. Palīdzēsim atstāt labu iespaidu un nodemonstrēt ko jaunu un nebijušu!

LET THE MOONLIGHT SPARKLE!

Moonlight piedāvā - balles, svētki, īpaši pasākumi, uzņēmumu jubilejas

Iespējamie koncepti:

Alus balle

Pasākums par un ap alu. Aklā alus degustācija, Ziemassvētku eglītes no alus pudelēm un totalizators par alus izdzerto audzumu pasākuma laikā. Priekā!

James Bond balle

Vieta, kur katrs var iejusties James Bond tēlā. Dresscode: dāmām - sarkans, kungiem - James Bond. Īpaši dekorēta svinību vieta, specefekti, atrakcijas, ātrums un azarts.

Sarkanā balle

Balle, kurā viss ir ugunīgi sarkans - dejas, dziesmas un lūpu krāsa. Īpašs pasākuma koncepts un aktivitātes.

Bella Italia

Saule, vīns un itāļu kafija, kaislības, kultūra, elegance, mode, skaistums, Ferrari un F1, Čelentano un Pavaroti, romantiskās serenādes. Visas šīs sajūtas ļaujam izbaudīt Itālijas pasākumā. Bella Italia!

Zelta balle

Zelta akcenti un dekorācijas ne tikai rada īpašu balles sajūtu. Bet zelts ļauj atskatīties uz uzņēmuma vērtībām vai cilvēkiem, kuri ir kompānijas zelts.

PROMO pasākumi

Solīdi un lietišķi vai tomēr smalki uzņēmuma atvēršanas vai rebrandinga pasākumi.

Atsauksmes

Milzīgs paldies par jauko pasākumu. Atsauksmes ir tikai un vienīgi pozitīvas :)

Zanda

Office coordinator
Kolēģi bija sajūsmā! Tik daudzi pasākuma laikā un šodien nāca ar smaidiem, ar gavilēm par notikušo balli! Kvantums ar priekpilnām pateicībām par notikušo pasākumu! TIk ļoti patika grupa, foto stūrītis bija vienreizējs, konkursi, vadītājs, mūzika un viss bija augstākajā līmenī. Vadībai arī viennozīmīgi ļoti patika! Paldies jums par ieguldījumu, bija jūtams, ka ieguldījāt laiku un piedomājāt pie niansēm. Paldies :)

JEĻENA

Personnel specialist
Šobrīd esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Īpaši visiem garšoja ēdiens, tā kā nododiet īpašu paldies ēdinātājiem. Tā kā mūsu darbiniekiem šāda veida pasākumi nav bijuši, tad bija patīkams pārsteigums, patika gan aktivitātes, gan mūzika. Un liels, liels PALDIES jums un jūsu komandai par idejām un labo organizatorisko līmeni!!!!
Noteikti turpināsim sadarbību arī nākamo gadu. It īpaši tagad arī jūs redzējāt, kāda ir publika un varbūt radīsies idejas, kuras var realizēt kādā īpašā pasākumā.

GUNTA

Valdes locekle
Ballīte , protams, ieilga – visiem bija ļoti pozitīvs noskaņojums . Atsauksmes arī no visiem ir ļoti labas, tā kā vēlreiz paldies jums un abpusējs prieks sadarboties! Un ekstra paldies par bildēm !

RŪTA

Mārketinga projektu vadītāja

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

  • Pasākuma mērķis
  • Vēlamais datums
  • Vēlamā vieta vai vēlamā vietas specifika
  • Dalībnieku skaits
  • Tikai darbinieki, ar otrajām pusēm vai ar ģimenēm
  • Ar vai bez nakšņošanas
  • Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums
  • Budžets
  • Ar vai bez nakšņošanas
TOP