FORGOT YOUR DETAILS?

Aģentūra piedāvā - sporta spēles, festivāli, komandas sadarbības treniņi, balles, svētki, uzņēmuma jubilejas, īpaši pasākumi, konferences, Online risinājumi, starptautiski pasākumi

SPORTA SPĒLES, FESTIVĀLI

Daudzu uzņēmumu vērtējumā sporta spēles un festivāli kļuvuši par neatņemamu, ikgadēju vasaras sastāvdaļu. Šie pasākumi ir krāšņi, izklaidējoši un darbinieku gaidīti. Sporta spēles ir jautrs un aizraujošs process, kas ļauj ikvienam komandas dalībniekam izprast un uzlabot kopējo grupas dinamiku un komunikāciju. To mērķis ir saliedēt visu uzņēmuma kolektīvu, radot veselīgas konkurences apstākļus, kas, kombinācijā ar atpūtas un izklaides elementiem, rada pozitīvu gaisotni turpmākā ikdienas sadarbībā. Divi Zaķi Jums palīdzēs radīt ko krāšņu un atmiņā paliekošu!

KOMANDAS SADARBĪBAS TRENIŅI

Saliedēt komandu, uzlabot komunikāciju, integrēt jaunus darbiniekus vai vadītājus vai vienkārši kliedēt rutīnu - tie ir tikai daži no komandas sadarbības treniņu mērķiem. Team Building'ā uzņēmuma komanda kopīgiem spēkiem iemācas pārvarēt mākslīgi radītas un kontrolētas iekšējas grūtības pirms realitātē saskaras ar reālām, ārējām grūtībām. Focus komandas sadarbības treniņš palīdzēs saliedēt Jūsu komandu!

BALLES, SVĒTKI, ĪPAŠI PASĀKUMI

Moonlight ir stāsts par dzīvi un svētkiem. Stāsts par kontrastiem un sajūtām. Jo svētki ir darba dienu kontrasts. Un kontrastu nerada tikai atšķirīgas darbības, kontrastu rada sajūtas. Svētku aģentūra Moonlight apvieno zināšanas, pieredzi, radošumu un spēju sadzirdēt Jūsu slēptākās vēlmes, pārdrošākos sapņus pārvēršot spilgtās vai pieklusināti trauslās sajūtās!

KONFERENCES, ONLINE RISINĀJUMI, STARPTAUTISKI PASĀKUMI

2Zevents komanda palīdzēs saplānot un noorganizēt lielisku konferenci Jūsu uzņēmumam. Palīdzēsim ar naktsmītnēm, telpām, transportu, nodrošināsim klātienes un Online tehnisko atbalstu, ēdināšanu, dzērienus, kā arī parūpēsimies par izklaides vai saliedēšanas daļas nodrošināšanu.

TOP