FORGOT YOUR DETAILS?

Pasākumu organizēšanas aģentūra piedāvā:

Sporta spēles, festivāli
Komandas sadarbības treniņi
Balles, svētki, uzņēmuma jubilejas, īpaši pasākumi
Konferences, online risinājumi, starptautiski pasākumi

SPORTA SPĒLES, FESTIVĀLI

Pēdējā laikā daudzu uzņēmumu sporta spēles vai festivāli kļuvuši par neatņemamu vasaras sastāvdaļu, kas norisinās ik gadu. Šie pasākumi ir krāšņi, izklaidējoši un gaidīti. Sporta spēles ir aizraujošs process, kas ļauj ikvienam komandas dalībniekam izprast kopējo grupas dinamiku un komunikāciju. Un, svarīgi, to uzlabot. To mērķis ir saliedēt visu uzņēmuma kolektīvu, radot veselīgas konkurences apstākļus. Kombinācijā ar atpūtas un izklaides elementiem, tiek radīta pozitīva gaisotne. To iespējams vērot gan pašā pasākumā, gan turpmākā ikdienas sadarbībā. Divi Zaķi Jums palīdzēs radīt ko krāšņu un atmiņā paliekošu!

divi-zaki-logo

KOMANDAS SADARBĪBAS TRENIŅI

Komandas sadarbības treniņā komanda kopīgiem spēkiem mācās pārvarēt mākslīgi radītas grūtības. Tas palīdz komandai kritiski izvērtēt situāciju, pirms tā saskaras ar realitātes grūtībām. Šajos pasākumos kompānijas iemācās, ko nozīmē komandas darbs un kā to lietderīgi izmantot.
Kad komandai nepieciešams sadarbības pasākums? Visbiežāk, tie ir uzņēmumi, kuros nesen veiktas sastāva izmaiņas. Nereti, tie ir brīži, kad savstarpējā komunikācijā vai ikdienā iestājusies rutīna. Bet šie ir tikai daži no komandas sadarbības treniņu mērķiem. Focus palīdzēs izvēlēties piemērotāko formātu!

BALLES, SVĒTKI, ĪPAŠI PASĀKUMI

Moonlight ir stāsts par dzīvi un svētkiem. Stāsts par kontrastiem un sajūtām. Jo svētki ir darba dienu kontrasts. Un kontrastu nerada tikai atšķirīgas darbības, kontrastu rada sajūtas. Svētku aģentūra Moonlight apvieno zināšanas, pieredzi, radošumu un spēju sadzirdēt Jūsu slēptākās vēlmes. Pārdrošākos sapņus var pārvērst spilgtās vai pieklusināti trauslās sajūtās!
Moonlight organizē balles, ballītes, īpašus pasākumus. Katram pasākumam tiek piemeklēts atbilstošākais koncepts un nepieciešamā odziņa.

moonlight-logo

KONFERENCES, ONLINE RISINĀJUMI, STARPTAUTISKI PASĀKUMI

2Zevents aģentūra organizē lietišķus pasākumus. Nereti, tie ir pasākumi, kuros ierodas starptautiski kolēģi un tie tiek aizvadīti ikgadēji. Transports, naktsmītnes telpas.. šie ir tikai daži aspekti, kas jāsedz, organizējot lielu konferenci. 2Zevents to labprāt uzņemas, lai Jūs varat domāt par paša pasākuma saturu. Mūsu komanda palīdzēs saplānot un noorganizēt lielisku konferenci Jūsu uzņēmumam. Aģentūra parūpēsies arī par izklaides vai saliedēšanās daļu uz tik ilgu laiku, cik uzņēmums to vēlas.
Aģentūra nodrošina arī online tehnisko atbalstu (live translācijas un ieraksti).

pasakumu-organizesana-konferences

TOP