FORGOT YOUR DETAILS?

KONFERENCES

2Zevents organizē konferences visa Latvijas teritorijā. Veicam pilnu projektu vadību, iekļaujot īpaši vēlamas detaļas. Piedāvāsim neaizmirstamu noformējumu vai krāšņus priekšnesumus. Palīdzēsim ar pasākuma detaļu piemeklēšanu, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Gādāsim par to, lai pasākums noritētu augstākajā līmenī gan tehniski, gan personāla ziņā!

STARPTAUTISKI PASĀKUMI

Palīdzēsim ar starptautisku pasākumu noorganizēšanu. Nokārtosim partneru veiksmīgu ierašanos un uzturēšanos Latvijā. Gādāsim par to, lai viss ritētu pēc plāna. Parūpēsimies arī par izklaides daļas nodrošinājumu!

YOUR EVENT PLANNER IN BALTICS!

YOU DREAM IT - WE PLAN IT!

Vairāk par starptautiskiem pasākumiem:

2Zevents piedāvā - konferences, starptautiski pasākumi

Iespējamie koncepti:

Konferences

Konferenču rīkošana no A līdz Z. Par pamatu ņemot klienta vēlmes. Profesionāls aprīkojums un tehniskais atbalsts. Konferenču pauzēs gardas uzkodas un smaržīga kafija. Ja pēc konferences būs vēlmes izkustināt kājas, piedāvājam programmā iekļaut Team Building elementus.

Online risinājumi

Nodrošinām visu nepieciēsamo Online pasākuma norisei. No tehniskā nodrošinājuma līdz uzmanību noturošam saturam. Īpaši iekārtota studija. Studijas viesi ar pārsteigumiem. Spēles, atrakcijas, šovi. Tiešraides vērotāju iesaiste, video zvani, čats. Iespēja tiešraidē apmeklēt tiešraides vērotājus un sagādāt viņiem pārsteigumus.

Starptautiski pasākumi

Multilinguāli pasākumi lielam cilvēku skaitam. Atbilstoši moderatori ar nepieciešamajām valodu zināšanām vai tulki. Mūsdienu tehnoloģiju iespējas – prezentācijas, virtuālā realitāte, lāzeru projekcijas, live translācijas.

Atsauksmes

Liels paldies- stratēģijas pasākums patiešām izdevās kā plānots. Jūsu nodrošinātais tehniskais aprīkojums un tehniskais personāls bija ļoti profesionāli.

Laima

Asistente
Konference norisinājās ļoti veiksmīgi, paldies. Ļoti priecājamies par jūsu iesaisti un palīzību pasākuma norises gaitā. Bez jūsu palīgiem nekā! Reģistrācijas komanda ļoti labi tika ar visu galā un varu teikt tikai to labāko. Nešaubos, ka ar foto rezultātu arī viss būs labi. Paldies vēlreiz un lai veiksmīga diena!

Monta

Marketing manager

Kas nepieciešams, lai saņemtu piedāvājumu?

  • Pasākuma mērķis
  • Vēlamais datums
  • Dalībnieku skaits
  • Dalībnieki: darbinieki, partneri, klienti
  • Ar vai bez nakšņošanas
  • Dalībnieku darba specifika, īss kolektīva raksturojums
  • Konceptuālās un pasākuma detaļu vēlmes
  • Budžets
TOP