FORGOT YOUR DETAILS?

PIEDZĪVOJUMU DIENA

Klases piedzīvojumu diena – pārgājiens dabā ar aizraujošu maršrutu un uzdevumiem vai pilsētas sacensība. Lieliska iespēja skolēniem iejusties komandas saliedēšanas treniņa (Team Building) gaitā un atmosfērā kā arī labāk iepazīt vienam otru, uzzināt ko jaunu par norises vietu, lieliski pavadīt dienu. Iespēja piedalīties vienas skolas vairākām klasēm. Tiekamies Jūsu klases piedzīvojumā!

SIGULDA

OZOLNIEKI

JŪRMALA

MARŠRUTI:

DIENAS PROGRAMMAS PIEMĒRS

10:00 Dalībnieku ierašanās pasākuma vietā: vilciens, autobuss

10:15 Ievaddaļa
Dalībnieku sagaidīšana. Iepazīšanās ar dalībnekiem. Pasākuma mērķis un dienas kārtība
Dalījums komandās. Īsas komandu prezentācijas

10:45 Aktīvā daļa
Komandas saņem info, apvidus karti, maršrutu, uzdevumus, var būt veicama kāda misija
Komandas veic maršrutu trenera pavadībā
Komandas saņem noteiktu punktu skaitu par uzdevumu izpildi, kur attiecīgos uzdevumos svarīga precizitāte, ātrums, prāta asums, izdoma un tml.
Atkarībā no vecuma - atbilstošas grūtības pakāpes uzdevumi
Pārgājiena laikā skolēni iegūst izpratni par sadarbību, uzticēšanos, info apmaiņu, plānošanas nozīmi

14:00 Noslēgums
Sacensības rezultāti. Apbalvošana. Atgriezeniskā saite no treneriem

IZMAKSAS

30EUR/pers
min 600EUR

+ Pusdienu izmaksas*

*DETALIZETĀK PAR PROGRAMMĀM

SIGULDA

Uz Siguldu ar vilcienu. Pārgājiens - Kaķīškalns – Velnala – Krimulda – pa serpentīnu uz Velnalu – Gaujas tiltu vai ar gaisa tramvaju uz Siguldu. Uzdevumi pa ceļam, Siguldā.

OZOLNIEKI

Uz Ozolniekiem ar vilcienu. Pārgājiens apkārt Ozolnieku ezeram (1.5km) – līdz Veselības takai 1.6km – līdz Ozolnieku Mežaparkam 1km – Pikniks pie Ozolnieku ezera – Ozolnieku stacija. Uzdevumi pa ceļam, Ozolniekos.

JŪRMALA

Vilciens līdz Lielupes stacijai - 1.5km līdz “Jūras līcis” - taka kāpās (Jūras vai brīvdabas muzejs) -> Lielupes ieteka Jūrā (pikniks) -> Lielupes stacija. Uzdevumi pa ceļam, Jūrmalā.

KĀ PIETEIKTIES?

Sūti pieteikumu, iekļaujot zemāk doto informāciju uz [email protected] vai zvani +371 25215544 un izstastīsim visu sīkāk.

• DATUMS
• KLASE 5.-12.
• DALĪBNIEKU SKAITS
• IZVĒLĒTAIS MARŠRUTS

IESPĒJAS NO SEPTEMBRA LĪDZ MAIJAM

Atsauksmes

BŪS, KO ATCERĒTIES!

Milzīgs paldies par jūsu darbu. Es tiešām esmu ļoti apmierināta ar pavadīto dienu jūsu sabiedrībā. Visas aktivitātes lieliski der, lai saliedētu kolektīvu, lai mācītos strādāt komandā, lai pārvarētu sevi un uzticētos komandas biedram, kas mums tiešām ir jāmācās! Šāda veida pasākumus droši var atkārtot ik pa laikam. Mums ļoti patika! Paldies!

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

Skolotāja
"Pati aizraujošākā un interesantākā ekskursija manā mūžā!’’ ‘’Bija iesaistīts katrs no mums. Mēs iepazinām cits citu labāk, jo nācās kontaktēties katram ar katru’’ ‘’Uzdevumi bija interesanti un pārdomāti"

Aija, Sofija, Kārlis

Skolēni
TOP